Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CLAIRE VIEW (f. 1957), "Godis", signerad Claire View, olja på duk, ca 48x43 cm
Obetydligt slitage
845982
2020-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här