CLAIRE VIEW oljemålning

CLAIRE VIEW oljemålning
CLAIRE VIEW oljemålning
CLAIRE VIEW oljemålning
CLAIRE VIEW oljemålning
CLAIRE VIEW oljemålning
CLAIRE VIEW oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CLAIRE VIEW (f. 1957), "Godis", signerad Claire View, olja på duk, ca 48x43 cm

Obetydligt slitage

845982

2020-11-27