Oljemålning Gustav Berlin

Oljemålning Gustav Berlin
Oljemålning Gustav Berlin
Oljemålning Gustav Berlin
Oljemålning Gustav Berlin
Oljemålning Gustav Berlin
Oljemålning Gustav Berlin

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

GUSTAV BERLIN (1905-1988): Blomsterstilleben, signerad, otydlig datering 194?, olja på pannå, ca 59x48 cm

845989

2020-11-26