Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JACQUES ZADIG (född 1930): Landskap med hus, signerad och daterad Zadig 1949?, olja på duk, ca 66x53 cm
Smärre krackelering
845996
2020-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här