Jacques Zadig oljemålning

Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACQUES ZADIG (född 1930): Landskap med hus, signerad och daterad Zadig 1949?, olja på duk, ca 66x53 cm

Smärre krackelering

845996

2020-11-28