Alf Svensson soffbord
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALF SVENSSON, soffbord, formgivet 1956 för Bra Bohag Tingströms Möbler, glasskiva, kryssformat underrede i riopalisander, höjd ca 51,128x69 cm
Bruksspår, ställvis nagg på glasskiva samt spridda repor, CITES-intyg medföljer och kan hämtas vid utlämingen
846062
2020-11-27