Alf Svensson soffbord

Alf Svensson soffbord
Alf Svensson soffbord
Alf Svensson soffbord
Alf Svensson soffbord
Alf Svensson soffbord
Alf Svensson soffbord
Alf Svensson soffbord
Alf Svensson soffbord
Alf Svensson soffbord
Alf Svensson soffbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALF SVENSSON, soffbord, formgivet 1956 för Bra Bohag Tingströms Möbler, glasskiva, kryssformat underrede i riopalisander, höjd ca 51,128x69 cm

Bruksspår, ställvis nagg på glasskiva samt spridda repor, CITES-intyg medföljer och kan hämtas vid utlämingen

846062

2020-11-27