Nomura Toys / Showa

Nomura Toys / Showa
Nomura Toys / Showa
Nomura Toys / Showa
Nomura Toys / Showa
Nomura Toys / Showa
Nomura Toys / Showa
Nomura Toys / Showa
Nomura Toys / Showa
Nomura Toys / Showa
Nomura Toys / Showa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NOMURA TOYS / SHOWA, Electric Mobile Japan, 1950-tal, lackerad plåt, i originalkartong, längd ca 23 cm

Ingår i tema "Under granen"

Mindre bucklor, i övrigt fint skick, batteri saknas, SAV garanterar ej funktionen

846071

2020-12-06