Nomura Toys / Showa
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NOMURA TOYS / SHOWA, Electric Mobile Japan, 1950-tal, lackerad plåt, i originalkartong, längd ca 23 cm
Ingår i tema "Under granen"
Mindre bucklor, i övrigt fint skick, batteri saknas, SAV garanterar ej funktionen
846071
2020-12-06