Birger Kaipiainen keramikfat

Birger Kaipiainen keramikfat
Birger Kaipiainen keramikfat
Birger Kaipiainen keramikfat
Birger Kaipiainen keramikfat
Birger Kaipiainen keramikfat
Birger Kaipiainen keramikfat
Birger Kaipiainen keramikfat
Birger Kaipiainen keramikfat

Klubbat för:

3 400 EUR

Utropspris

1 500 EUR

BIRGER KAIPIAINEN, KERAMIKFAT, Flickan med de långa flätorna, signerad Birgeer Kaipiainen, Arabia, 1940-tal, färgglaserat, diameter 42 cm

846079

2020-12-07