Kerstin Hörlin-Holmqvist "Plommonet"

Kerstin Hörlin-Holmqvist
Kerstin Hörlin-Holmqvist
Kerstin Hörlin-Holmqvist
Kerstin Hörlin-Holmqvist
Kerstin Hörlin-Holmqvist
Kerstin Hörlin-Holmqvist
Kerstin Hörlin-Holmqvist
Kerstin Hörlin-Holmqvist

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, soffbord, "Plommonet", ur serien "Paradiset", Nordiska Kompaniet, Triva-serien, 1900-talets andra hälft, stomme i valnöt, oval form, höjd ca 53, samt 124x 56,5 cm

Bruks- och ålderslreaterat slitage, spricka i underrede

846080

2020-11-27