Klubbat för:
640 EUR
Utropspris
600 EUR
AINO AALTO, Böljeblick, brun- och blåtonat pressglas, kanna 17 cm, 14 st dricksglas 8 cm, 8 st snapsglas 5,5 cm, Karhula Glasbruk, Finland
Smått bruksslitage, nagg på ett snapsglas
846086
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här