Louis Poulsen taklampor

Louis Poulsen taklampor
Louis Poulsen taklampor
Louis Poulsen taklampor
Louis Poulsen taklampor
Louis Poulsen taklampor
Louis Poulsen taklampor
Louis Poulsen taklampor
Louis Poulsen taklampor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS POULSEN, 1 par taklampor, koppar, 2000-tal, märkta med etikett, höjd 65 cm.

Bruksslitage, repor.

846091

2020-12-06