Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LOUIS POULSEN, 1 par taklampor, koppar, 2000-tal, märkta med etikett, höjd 65 cm.
Bruksslitage, repor.
846091
2020-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här