Golvlampor
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPOR, 1 par, Rejmyre armaturfabrik, 1900-talets andra hälft, stomme i mäsing, vridbar arm upptill, höjd ca 131 cm exklusive skärmar.
Kuntoraportti
Bruksslitage, ej funktionstestade.
846092
Päivämäärä:
2020-12-12