Armaturer Örsjö Industri

Armaturer Örsjö Industri
Armaturer Örsjö Industri
Armaturer Örsjö Industri
Armaturer Örsjö Industri
Armaturer Örsjö Industri
Armaturer Örsjö Industri
Armaturer Örsjö Industri
Armaturer Örsjö Industri
Armaturer Örsjö Industri
Armaturer Örsjö Industri
Armaturer Örsjö Industri
Armaturer Örsjö Industri

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRSJÖ INDUSTRI, golvlampa, bordslampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, lackerade skärmar, höjd ca 158 resp 60 cm

Brukslitage, märken

846099

2020-11-28