ELA (Egon Lauridsen)

ELA (Egon Lauridsen)
ELA (Egon Lauridsen)
ELA (Egon Lauridsen)
ELA (Egon Lauridsen)
ELA (Egon Lauridsen)
ELA (Egon Lauridsen)

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

ELA, (Egon Lauridsen), København / Köpenhamn, 1950-/1960-tal, 7 delar, förgyllt sterlingsilver och emalj, 6 mockaskedar längd 9,5 cm, 1 sockersked längd 11 cm, i originaletui, total vikt 67 g

Ingår i tema "Under granen"

Lättare bruksskick

846105

2020-12-06