Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIK ZETTERSTRÖM (Kar de Mumma, 1904-1997): 2 st, teckninga, tusch, signerade, en daterad -89, ca 21x15 cm
Ingår i temaauktionen "Bankflytten"
Något gulnade
846126
2020-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här