Kar de Mumma 2 st teckningar

Kar de Mumma 2 st teckningar
Kar de Mumma 2 st teckningar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK ZETTERSTRÖM (Kar de Mumma, 1904-1997): 2 st, teckninga, tusch, signerade, en daterad -89, ca 21x15 cm

Ingår i temaauktionen "Bankflytten"

Något gulnade

846126

2020-12-10