Landskap med väderkvarn oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv av landskap med väderkvarn, monogramsignerad och daterad O.S.- 92, olja på pannå, ca 27x35 cm

Motiv med fläck

846148

2020-11-26