Madeleine Pyk färglitografi
2020-11-26
846152
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): komposition , signerad och numrerad, 2064/5000 färglitografi, bildmått ca 56x43 cm