Kandelabrar tenn

Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, tenn, för fyra ljus, märkta Gerotin, höjd ca 29 cm

Bruksslitage, märken

846158

2020-12-02