Stanislaw Wysocki brons

Stanislaw Wysocki brons
Stanislaw Wysocki brons
Stanislaw Wysocki brons
Stanislaw Wysocki brons
Stanislaw Wysocki brons
Stanislaw Wysocki brons
Stanislaw Wysocki brons
Stanislaw Wysocki brons

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Objekt, signerad och daterad Stan Wys 1996, 2/4, brons delvis grönpatinerad, höjd inkl sockel ca 29 cm

846160

2020-11-26