Mårten Andersson färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): ur mappen med fyra litografier "Kärleksmotiv" , signerad Mårten A, 260/360, färglitografi, bildyta ca 54x65 cm

Ingår i temaauktionen "Bankflytten"

846176

2020-12-10