David Jette oljmålning

David Jette oljmålning
David Jette oljmålning
David Jette oljmålning
David Jette oljmålning
David Jette oljmålning
David Jette oljmålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID JETTE (1883-1958): Landskap med måne, signerad, olja på pannå, ca 50x61 cm

Ingår i temaauktionen "Bankflytten"

846184

2020-12-10