Lennart Rodhe litografi

Lennart Rodhe litografi
Lennart Rodhe litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad, litografi, 135/220, bildmått ca 77x55 cm

846191

2020-11-26