Skål med lock

Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅL med lock, Estrid Ericsson Svenskt Tenn, 1928, knoppen i form av delfin, höjd ca 19, diameter 25 cm

Stötmärken och repor, smärre slitage

846227

2020-12-02