Ljusstakar 2 par

Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, CGH, sterling silver, 1959 samt märkta 830 S, svenska importstämplar, fylld botten höjd ca 8 cm

Bruksslitage, märken

846241

2020-12-03