SILVER
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL samt LJUSTAKAR, silver, 3 dlr, ljusstakarna stämplade GAB, 1956, skålen med otydlig stämple, 1929, höjd på skål 11,5, diameter 22, ljustakarnas höjd 6,5 cm, vikt exklusive ljusstakar med fylld botten ca 325 g
Bruksslitage,
846283
2020-12-03