SILVER

SILVER
SILVER
SILVER
SILVER
SILVER
SILVER
SILVER
SILVER

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

SKÅL samt LJUSTAKAR, silver, 3 dlr, ljusstakarna stämplade GAB, 1956, skålen med otydlig stämple, 1929, höjd på skål 11,5, diameter 22, ljustakarnas höjd 6,5 cm, vikt exklusive ljusstakar med fylld botten ca 325 g

Bruksslitage,

846283

2020-12-03