Skrivbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1930/40-tal, almfanér, två hurtsar med bakomliggande lådor samt hyllplan, höjd ca 77, 140x70 cm, nyckel finns

Smärre slitage och fanerskador, ett lås kärvar, ett hyllplan saknas

846300

2020-12-03