Skrivbord 1900-talets första hälft
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1930/40-tal, almfanér, två hurtsar med bakomliggande lådor samt hyllplan, höjd ca 77, 140x70 cm, nyckel finns
Smärre slitage och fanerskador, ett lås kärvar, ett hyllplan saknas
846300
2020-12-03