Klubbat för:
520 EUR
Utropspris
400 EUR
ALVAR AALTO, BORD, Artek 1950-tal, lackad björk och böjträ, rund bordsskiva, diameter 127 cm, höjd 72,5 cm.
Slitage, bordsskivans lacktyta borttagen
846312
2020-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här