Alvar Aalto, bord

Alvar Aalto, bord
Alvar Aalto, bord
Alvar Aalto, bord
Alvar Aalto, bord
Alvar Aalto, bord
Alvar Aalto, bord

Klubbat för:

520 EUR

Utropspris

400 EUR

ALVAR AALTO, BORD, Artek 1950-tal, lackad björk och böjträ, rund bordsskiva, diameter 127 cm, höjd 72,5 cm.

Slitage, bordsskivans lacktyta borttagen

846312

2020-12-03