Klubbat för:
70 000 SEK
25 000 SEK
BOBO WALLMANSSON (född 1988): "En stulen stund av kärlek - vi stjäl vår stund av kärlek", signerad och daterad bobow 2020, olja på duk, ca 120x140 cm
846313
2020-11-26