Bobo Wallmansson

Bobo Wallmansson
Bobo Wallmansson
Bobo Wallmansson
Bobo Wallmansson

Klubbat för:

70 000 SEK

25 000 SEK

BOBO WALLMANSSON (född 1988): "En stulen stund av kärlek - vi stjäl vår stund av kärlek", signerad och daterad bobow 2020, olja på duk, ca 120x140 cm

846313

2020-11-26