Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets senare del, engelsk stil, stomme i mahogny, klädd i brunt skinn, pärlspikning, sitthöjd 43 cm

Repor och slitage

846347

2020-11-29