Kosta Odelberg Junior servis
Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KOSTA, "Odelberg Junior", glasservis 68 dlr, graverad, slipad och förgylld dekor, bestående av: 12 champagne höjd ca 14 cm, 11 vinglas höjd ca 14 cm, 12 selterglas, 8 snapsglas, 12 likörglas höjd 9, 12 sherryglas höjd 9,5 cm, karaff med propp, medföljer 1 mindre glas med skador
846357
2020-11-27