Ljusstakar Justelius

Ljusstakar Justelius
Ljusstakar Justelius
Ljusstakar Justelius
Ljusstakar Justelius
Ljusstakar Justelius
Ljusstakar Justelius
Ljusstakar Justelius
Ljusstakar Justelius
Ljusstakar Justelius
Ljusstakar Justelius

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, en signerad Nils EricJustelius, (mästare i Eksjö 1820-1866), två manscetter medföljer, höjd ca 12,5 cm vardera

Bruks och åldersrelaterat slitage,

846364

2020-11-27