Erik osslund oljemålning

Erik osslund oljemålning
Erik osslund oljemålning
Erik osslund oljemålning
Erik osslund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIK OSSLUND (Sverige, Född 1913): Fäbod i snö, olja på papper uppklistrad på pannå, signerad och daterad 1941 ?, 34 x 45 cm.

krackelyr, mindre färgbortfall.

846384

2020-12-07