Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
ERIK OSSLUND (Sverige, Född 1913): Fjällandskap, olja på duk, signerad, 54 x 65 cm.
Dukskada.
846386
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här