Erik Osslund

Erik Osslund
Erik Osslund
Erik Osslund
Erik Osslund

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIK OSSLUND (Sverige, Född 1913): Fjällandskap, olja på duk, signerad, 54 x 65 cm.

Dukskada.

846386

2020-12-13