Skålar silver
2020-12-03
846389
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅLAR, 3 st, silver, bla CGH 1928 samt 1926, höjder ca 7,5-12 cm, total vikt ca 908 g
Bruksslitage, märken, repor