Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SKÅLAR, 3 st, silver, bla CGH 1928 samt 1926, höjder ca 7,5-12 cm, total vikt ca 908 g
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, märken, repor
846389
2020-12-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner