Skålar silver

Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SKÅLAR, 3 st, silver, bla CGH 1928 samt 1926, höjder ca 7,5-12 cm, total vikt ca 908 g

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, märken, repor

846389

2020-12-03