Pianostol

Pianostol
Pianostol
Pianostol
Pianostol
Pianostol
Pianostol
Pianostol
Pianostol
Pianostol
Pianostol
Pianostol
Pianostol
Pianostol
Pianostol

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIANOSTOL, Beethoven, tidigt 1900-tal, höj- och sänkbar

Proveniens: Gullan Bornemark (Svensk textförfattare och kompositör)

Smärre slitage, repor och märken, spricka

846392

2020-11-27