Bert Håge Häverö oljemålning

Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

3 000 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Roslagsminnen", signerad och daterad Bert Håge Häverö 1970, olja på duk, ca 50x61 cm

846407

2020-11-28