Ulrika Hydman Vallien akvarell

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, akvarell, ca 42x29 cm

846408

2020-11-28