Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SILVERFÖREMÅL, 14 dlr, samling diverse föremål, bl.a skålar, punschmuggar, pokaler, kontrollstämplar, höjder ca 2- 14 cm, vikt ca 654 g
Bruksslitage, repor, märken, delvis med gravyr
846424
2020-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här