Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SILVERFÖREMÅL, 14 dlr, samling diverse föremål, bl.a skålar, punschmuggar, pokaler, kontrollstämplar, höjder ca 2- 14 cm, vikt ca 654 g

Bruksslitage, repor, märken, delvis med gravyr

846424

2020-12-03