Toiletteset glas silver
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TOILETTEUTENSILIER, 5+2 dlr, slipat glas, lock av silver, bl a stämplat Mappin & Webb, London 1916, 2 borstar, stämplade GAB, Stockholm 1892, höjd ca 9-17 cm
En ask saknar lock, ett udda medföljer, 2 lock med gravyrer, ett extra lock medföljer, nagg förekommer
846430
2020-11-28