Toiletteset glas silver

Toiletteset glas silver
Toiletteset glas silver
Toiletteset glas silver
Toiletteset glas silver
Toiletteset glas silver
Toiletteset glas silver
Toiletteset glas silver
Toiletteset glas silver
Toiletteset glas silver
Toiletteset glas silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOILETTEUTENSILIER, 5+2 dlr, slipat glas, lock av silver, bl a stämplat Mappin & Webb, London 1916, 2 borstar, stämplade GAB, Stockholm 1892, höjd ca 9-17 cm

En ask saknar lock, ett udda medföljer, 2 lock med gravyrer, ett extra lock medföljer, nagg förekommer

846430

2020-11-28