Torsten Löwgren olja på duk

Torsten Löwgren olja på duk
Torsten Löwgren olja på duk
Torsten Löwgren olja på duk
Torsten Löwgren olja på duk
Torsten Löwgren olja på duk
Torsten Löwgren olja på duk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN LÖWGREN (1903-1991): Gata med hus och bil, signerad och daterad Torsten Löwgren 1959, olja på pannå, 38x46 cm

846440

2020-11-28