Olof Krumlinde oljemålning

Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Höstmotiv, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, ca 40x61 cm

846441

2020-11-28