Gianni Bertini

Gianni Bertini
Gianni Bertini
Gianni Bertini
Gianni Bertini

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIANNI BERTINI (Italien 1922-2010): "Bacchus au Festin", signerad och daterad -62, färgetsning, bildmått 67x46 cm

Gulnad

846449

2020-11-29