Klaffbord 1900-tal
2020-11-28
846451
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KLAFFBORD, 1900-tal, mörkbetsat trä, 2 klaffar, höjd ca 77, 65x39 (83) cm
Slitage, märken, bubblig fanér