Oljemålning Justus Lundegård

Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård
Oljemålning Justus Lundegård

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924): Hamnmotiv, signerad Lundegård, olja på duk, ca 64x44 cm

Krackeleringar

846452

2020-11-28