Olle Nordberg

Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Vid timmerstugan, signerad Olle Nordberg , olja på pannå, ca 32x40 cm

Med dedikation

846455

2020-11-28